Firma WAJM pomaga innym!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Podziękowania dla firmy WAJM za pomoc oraz wsparcie organizacji Turnieju Piłki Nożnej Halowej rozegranego w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz Podziękowanie →

Sekcja Polskiej IPA

Podziękowanie dla Janusza Malęgowskiego w dowód uznania za zaangażowanie i niesioną pomoc na rzecz Regionu IPA Gniezno.

Zobacz Podziękowanie →

XII Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w tenisie Stołowym Nauczycieli

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczytnikach Duchownych składają serdeczne podziękowanie za sponsorowanie nagród w XII Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli.

Zobacz Podziękowanie →

Podziękowanie dyrekcji Gimnazjum NR 2

Podziękowanie dla Pana Janusza Malęgowskiego od dyrekcji Gimnazjum NR 2 za okazanie przyjaznej dłoni i wsparcie dla dobra dziecka i młodzieży.

Zobacz Podziękowanie →

Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum we Wronczynie

Podziękowanie dla Hurtowni WAJM za darowiznę na rzecz dzieci z Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum we Wronczynie.

Zobacz Podziękowanie →

Stowarzyszenie MATKI i Dom Tęcza

Stowarzyszenie MATKI i Środowiskowy Dom Samopomocy "Dom Tęcza" składają sereczne podziękowania firmie WAJM za okazane wsparcie i pomoc przy organizacji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Zobacz Podziękowanie →

Dożynki i Dzień Działkowca

Podziękowanie od Prezydenta Miasta Gniezna za okazane wsparcie przy organizowaniu Dożynek Archidiecezji Gnieźnieńskiej oraz II Gnieźnieńskich Dożynek Działkowych i Okręgowych Dni Działkowca.

Zobacz Podziękowanie →

Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Badmintonie

Dyplom za sponsoring dla firmy WAJM za Otwarte Mistrzostwa Gniezna w Badmintonie.

Zobacz Podziękowanie →

Gimnazium NR 2 w Gnieźnie

Podziękowania dla firmy WAJM za ufundowanie nagród z okazji Dnia Dziecka dla uczniów Gimnazium NR 2 w Gnieźnie.

Zobacz Podziękowanie →

XI Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w tenisie Stołowym Nauczycieli

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Szczytnikach Duchownych składają serdeczne podziękowanie za sponsorowanie nagród w XI Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w Tenisie Stołowym Nauczycieli.

Zobacz Podziękowanie →

Festyn Rodzinny w Szczytnikach Duchownych

Podziękowania dla firmy WAJM za pomoc w organizacji festynu rodzinnego w Szczytnikach Duchownych w imieniu członków Stowarzyszenia na Rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej "Siedlisko".

Zobacz Podziękowanie →

Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie

Podziękowanie dla firmy WAJM za przekazanie sprzętu do ratownictwa medycznego od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie.

Zobacz Podziękowanie →

XIII Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w tenisie stołowym

Podziękowania dla firmy WAJM w zorganizowaniu XIII Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego w tenisie stołowym dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Zobacz Podziękowanie →

Szkoła Podstawowa NR 9 Gniezno

Podziękowanie dla firmy WAJM od Dyrektora i Grona Pedagogicznego za zaangażowanie w życie Szkoły, życzliwość i współpracę.

Zobacz Podziękowanie →

Gimnazjum NR 2 w Gnieźnie

Podziękowanie Dyrekcji Gimnazjum NR 2 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/19 w Gnieźnie oraz młodzieży uczstniczącej w półkoloniach zimowych za pomoc w organizacji półkolonii.

Zobacz Podziękowanie →